NAŠI SPOKOJNÍ

KLIENTI

ING. LADISLAV MATYÓ

PD Oroszka Pohronský Ruskov poľnohospodárska prvovýroba

Spoločnosť Aurus nám vedie účtovníctvo už viac ako 12 rokov a za ten čas sme nemali ani jeden dôvod na reklamáciu, alebo sťažnosť. S prácou spoločnosti sme veľmi spokojní a to jednak s tým čo máme zmluvne dohodnuté a jednak s mimoriadnymi prácami ktoré sa  počas našej spolupráce vyskytli, ako boli napríklad asistencia pri daňovej kontrole, alebo spracovanie ekonomických príloh žiadostí o dotácie a úvery.  Veľmi si ceníme znalosti pracovníkov spoločnosti v oblasti špecifík účtovania v poľnohospodárstve.

ING. RÓBERT ČÍK

vinárstvo Panonia Winery

Účtovníctvo našej spoločnosti vedie firma Aurus od jej založenia v roku 2018 a okrem bežných úkonov nám pomohli nastaviť a zvládnuť aj procesy výroby, odbytu a majetkovú delimitáciu. Sme s prácou pracovníkov firmy veľmi spokojní. Samotné účtovníctvo je integrálnou súčasťou nášho komplexného ERP systému, účtovanie prebieha priebežne, online, bezpapierovo vďaka čomu máme ekonomické výsledky spoločnosti vždy aktuálne.

ING. JURAJ LEDNICKÝ

PD Pobedím

Spoločnosti SH Systém a Aurus nám pomohli preklenúť obdobie kedy sme hľadali vhodného kandidáta na pozíciu ekonóma/ hlavného účtovníka kmeňovým pracovníkom. Počas obdobia 2 rokov nám spracovávali naše mzdy a účtovníctvo, upravili a vylepšili systém evidencie a vyhodnocovania a následne zaškolili novú pracovníčku na tento post. Ďalej pokračujeme v spolupráci formou odborného metodického dohľadu, najmä pre dôkladné znalosti poľnohospodárskeho účtovníctva pracovníkmi obidvoch spoločností.

ING. ZUZANA HRUŠKOVÁ

Poľnonákup Turiec, Martin

Bolo pre nás finančne neefektívne zamestnávať mzdárku na plný úväzok, preto sme sa obrátili na pracovníkov firmy Aurus. S ich prácou sme maximálne spokojní, popri vysokej odbornosti dodržiavajú všetky dohodnuté termíny a toto riešenie pre nás znamená finančnú úsporu pri zachovaní kvality.

MARCELA TOMÁŠOVÁ

ASPO a Z. M., s.r.o.

Firma Compservice vedie a koučuje účtovníctvo našej spoločnosti od jej vzniku v roku 2008. Spolupráca s Compservice nám prináša benefity v každodennej pracovnej rutine a preto sme s prácou pracovníkov firmy veľmi spokojní

MIKLÓS KLUCSÁR

EURO BASALT a.s.,

Kvôli výhodnejšej forme podnikania na Slovensku sme sa rozhodli v roku 2006 založiť spoločnosť EURO BASALT a.s. Od prvej chvíle sme softvérovú aj účtovnícku časť nášho podnikania zverili firme MIDINET s.r.o. a napriek tomu, že nie sme ozajstným poľnohospodárskym subjektom nám vo všetkom vychádzajú v ústrety. Okrem riešenia účtovnej problematiky od A po Z je veľká výhoda odborná zastupiteľnosť poverených ľudí, centrálna digitalizácia dokladov, podpora homeoffice práce od samého začiatku a v neposlednom rade bezbarierová komunikácia aj v iných jazykoch, napr. anglicky a nemecky. Pri potrebe jednania v neprítomnosti štatutárov sa na nich s plnou dôverou spoliehame prakticky naprieč celou EU a neraz mimo nej.

ING. JÁN REGEC

ZEMEDAR, s.r.o.

Firma Compservice nám pomohla preklenúť obdobie kedy sa nám skomplikovala pozícia ekonóma, ktorý bol zároveň aj hlavným účtovníkom. Počas obdobia 1 roku nám dodávateľsky spracovávali naše účtovníctvo a následne zaškolili novú pracovníčku na tento post. V prípade výpadku na tomto poste sa na odborníkov firmy Compservice radi zase obrátime.